• Katalog stron - Skuteczne pozycjonowanie
  Katalog stron - Skuteczne pozycjonowanie

  Jednym z elementów skutecznego pozycjonowania jest katalogowanie. Choć opinii na temat katalogowania jest tyle ile osób z tej metody korzysta niewątpliwie jednak uważam iż nadal warto to robić jednak racjonalnie i przy tym wybierając wartościowe katalogi stron. Przedstawiamy Państwu właśnie jeden z tych wartościowych katalogów stron który z całą pe...

  Zobacz stronę >>
 • Garnitury ślubne
  Garnitury ślubne

  Szukasz garnituru na ślub lub inną ważną uroczystość? Jeśli tak nasze garnitury są właśnie dla Ciebie. Ubrania oraz akcesoria ślubne jakie proponujemy są wysokiej jakości w dobrej cenie. Nasze dodatki i ubrania męskie trafią w najbardziej wyszukane gusta. Jeśli szukasz dobrego garnituru to nasz adres jest właśnie dla Ciebie. Dopasujemy garnitur do ...

  Zobacz stronę >>
 • Stron: 1364
 • Kategorii: 20
 • Podkategorii: 376
 • Stron oczekujących: 6
 • Gości online: 5
 • PR:


Warsztaty teatralne dla dzieci, młodzieży, dorosłych.

Warsztaty teatralne dla dzieci, młodzieży, dorosłych. Studio Teatralne Anny Kobieli. Prowadzimy regularne zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, weekendowe warsztaty artystyczne: - teatralne, - taneczne,IMPRO, - literackie, - filmowe, - lalkowe. W ferie i wakacje organizowane są teatralne i artystyczne intensywne warsztaty specjalne.

Organizujemy też warsztaty dla firm i instytucji na zamówienie, eventy z udziałem aktorów, imprezy integracyjne.

Podczas warsztatów teatralnych dla młodzieży i dorosłych pracujemy nad:

Ciałem fizycznym - pogłębiamy świadomość własnego ciała, uczymy się wprowadzać je w stan relaksu, poprawiamy sprawność fizyczną.
Głosem - uczymy się, jak go poprawnie używać, pracujemy nad oddechem, emisją głosu i dykcją.
Wyobraźnią i koncentracją, jako podstawami owocnej pracy twórczej. Ćwiczymy swój umysł, aby był skupiony, a jednocześnie pozwalał sobie na kreatywne poszukiwania.
Interpretacją tekstu - uczymy się pracy nad tekstem, uchwytywania jego sensów oraz używania werbalnych i pozawerbalnych środków wyrazu do przekazania tych sensów.
Ruchu scenicznego - pracujemy nad opanowaniem przestrzeni scenicznej oraz własnego ciała, tak, aby współgrały tworząc harmonię.
Rolą i spektaklem - uczymy się jak kreować postać sceniczną, jak improwizować i czerpać z improwizacji, budować etiudy teatralne i pracować nad spektaklem teatralnym.
Korzystamy z doświadczeń zarówno teatru dramatycznego, jak i plastycznego, teatru cieni, elementów pantomimy i teatru tańca. W warsztatach łączę klasyczne metody pracy z aktorem (takie z jakimi można się spotkać w szkołach aktorskich) z metodami zaczerpniętymi z doświadczeń teatrów eksperymentalnych, laboratoryjnych, poszukujących.

Program zajęć jest każdorazowo dostosowywany do wieku, poziomu umiejętności, zainteresowań i potrzeb grupy.

W większości przypadków warsztaty teatralne dla młodzieży i dorosłych opierają się na pracy nad konkretnym przedstawieniem.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę annakobiela.eu:

Warsztaty teatralne dla dzieci, młodzieży, dorosłych.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 74 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 337

Najnowsze wiadomości:

Wyszukiwarka katalogu:
© Copyright 2012 www.fyrsta.pl. All Rights Reserved. Katalog stron Wszystko o ogrodach Wszystko o zwierzetach Gry dla dzieci